SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA - BedavaSat.com
BedavaSat.com
Detaylı Arama

DURSUNBEY YARKA TAVUKÇULUK

Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup, bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor, satışlarımız toplu olmakla birlikte parakende satışlarımızda bulunmaktadır.
İlan Detayları
İlan No 965473

SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA

  • SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA
  • SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA
  • SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA
  • SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA
  • SUSSEX TAVUK NASIL YETİŞTİRİLİR- DURSUNBEY YARKA
22,00 TL
Balıkesir / Dursunbey / Köyler / KİREÇ
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2017
Yaşı
 3 - 6 Aylık
Kimden
 Üreticiden
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
DURSUNBEY YARKA

Üyelik Tarihi 04 Ağustos 2017


İş
05423907060

Cep
05423905020
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK BİR BALIKESİR YARKA KURULUŞUDUR. DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK OLARAK HER ZAMANKİ GİBİ YİNE  İLKLERİ VE TEKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYORUZ VE  YİNE İDDİA EDİYORUZ Kİ HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ ŞEKİLDE GRAMAJI EN BÜYÜK FİYATI EN DÜŞÜK SİYAH ATAKS YARKALARIMIZ TÜM  YAPILMIŞ BİR ŞEKİLDE VETERİNER KONTROLÜ VE DESTEĞİNDE  ÜCRETSİZ OLARAK ÖZEL DİZAYN EDİLMİŞ ARAÇLARIMIZLA NAKLİYESİ ÜCRETSİZ OLARAK KAPINIZA TESLİMATI YAPILIR

                                                                                                                                                                                                                                                            NET 1.100 GRAM SİYAH ATAKS

20 HAFTALIK SİYAH ATAK-S

38 HAFTALIK ATAK-S

1000-1100 GRAM LOHMAN BROWN                                                                                                                                                

42 HAFTALIK LOHMAN BROWN                                                                                                                                                                    

14-15 HAFTALIK ÇİL PLEYMUT 

14-15 HAFTALIK SUSEX

110 GÜNLÜK HİNDİ  ÇEŞİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR.                                                                                                                               

   Susex Nasıl Yetiştirilir ?:  Bilindiği üzere Sussex Tavuk ırkımız normal veriminin yanı sıra gözede hitap ettiği için tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Sağlık konusunda ve hastalıklara direnme bakımından yüksek direnç ve bağışıklığı olmasından dolayı üreticinin haklı olarak tercih sebebi olmaktadır.

Bunun yanı sıra ülkemiz coğrafyasındaki hemen hemen tüm rakım ve iklim koşullarında rahatça yaşayabilip uyum sağlayabildiği gibi verimi de asla göz ardı edilemeyecek ırklarımız dan birisidir. Tabi ki bütün bunların yanı sıra tüm ırklarımız da olduğu gibi Sussex ırkımız da da tercih sebebimiz kesinlikle saf kan olmasıdır. Bizler T DURSUNBEY YARKA  AVUKÇULUK  olarak  en az diğer ırklarımız da gösterdiğimiz kadar Sussex ırkımız da da kanı bozmadan saf kan olarak üretmeye ve bu ürünü bizzat kendi ekibimizle kendi özel dizayn edilmiş araçlarımızla ve DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK  veterinerleri kontrolünde ve eşliğinde kapınıza kadar tabi ki götürüyoruz. Ancak; sizler de takdir edersiniz ki her ne kadar dürüst ve işinizden taviz vermeden çalışsanız da maalesef özellikle bu kanatlı piyasasında rekabet etmek zorunda olduğumuz kişiler var. Öyle kişiler ki tek amaç ve gayeleri sadece bir şekilde ürünü satıp ve maddi kazanç elde etmek. Siz her ne kadar işinize özen ve intizam gösterseniz de doğal olarak müşteriye bunu anlatmak da zorlanıyorsunuz. Şöyle ki bizler DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK  olarak; öncelikle satış personelimizi ofis sistemi ve maaşlı olarak çalıştırıyoruz. Takdir edersiniz ki ; maaşlı çalışan bir personel ürünü sadece olduğu gibi anlatacaktır. Ne bir eksik ne de bir fazla.Kaldı ki zaten bizler buna müsaade etmeyiz. Maalesef üstede belirttiğimiz gibi rekabet etmek zorunda olduğumuz şahıs ve firmalar satış personellerini bizim gibi ofis sistemi ve maaş ile değil sadece yaptıkları satış üzerinden prim vermek koşulu ile çalıştırmaktadırlar. Bu da doğal olarak şunu getirir ki ; bu kişi ne yapıp yapıp bu malı satmak zorundadır. Bu da gayet normaldir. Çünkü ; bu satış personeli geçimini bu şekilde sağlamaktadır. Bu da ; ürünün saf kan ya da 2. – 3. kan olduğuna bakılmadığı gibi o ürünün ne kadar sağlıklı olduğuna ve satış sonrası takibi de yapılamamaktadır. Tabii ki bütün bunlar bizler için DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK  olarak bir mazeret olamaz. Şöyle ki ; belirttiğimiz üzere satış personelimizden,veterinerlerimizden,özel dizayn edilmiş sevkiyat araçlarımızın şoförleri ve personelleri öncelikle işe alınırken belli bir test ve sınavdan geçmektedir. Ancak ; bu aşamadan sonra işe alınmaktadırlar. Bu da şu demektir ki ; siz müşterilerimizin ve üreticilerin DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK  olarak kapımızı ilk çaldığınız andan 3 yıl sonrasına kadar olan yolu  bu işinde uzman ekibimizle alacağız demektir.

Şimdi niye 3 yıl diyeceksiniz?  Bizler DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK Olarak 3 yılın sonunda sizler de bilirsiniz ki ; tavuklar  verimden düşecektir. Bu aşamaya gelmiş ve 3 yılını tamamlamış müşterilerimizin ürünlerini birebir yarka ile değiştiren Türkiye’de  ilk ve tek firmayız.Bu da şu demektir; 3 yıl boyunca sizlerle birlikteyiz ve ürünümüzün arkasındayız. Aslında gönül isterdi ki buraya daha fazla bilgiler bırakalım.Ancak her şeyde olduğu gibi burada da bir sınır koymuşlar. Geri kalan soru ,talep ve siparişleriniz için sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında  DURSUNBEY YARKA  TAVUKÇULUK  müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bu ilanları gördünüz mü..?

BedavaSat

BedavaSat.com'da Çeşitli alanlarda Ücretsiz olarak İlanlarınızı Paylaşabilir ve Güvenle Satabilirsiniz..

bedavasat.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından bedavasat.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.