Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır? - BedavaSat.com
BedavaSat.com
Detaylı Arama

BALIKESİR YARKA

BALIKESİR YARKA
İlan Detayları
İlan No 317090

Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?

  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
  • Salma Tavukta Yumurta Verimi Nasıl Arttırılır?
17,00 TL
Sakarya / Sapanca / Köyler / İLMİYE
İlan Tarihi
 26 Mayıs 2017
Yaşı
 3 - 6 Aylık
Kimden
 Üreticiden
İlan Açıklaması

İRTİBAT TEL : 05423907010

 

 

•Tüm hayvanlarda olduğu gibi tavukçuluk da da verimi arttırmanın yolu ve yollarını şöyle kısaca ele alacak olursak; öncelikle hayvanlarımızın barınağı tavuğa uygun bir şekilde olmalıdır.Bunun detaylı açıklamasını her ne kadar burada veremiyor isek de bu bilgilere yetkili personellerimiz ve BALIKESİR YARKA veterinerlerinden alabilirsiniz.Şöyle ki; BALIKESİR YARKA’DAN aldığınız ürünlerde bit veya parazit asla olmayacak.Diyelim ki; uzun zaman sonra bit veya herhangi bir parazit hayvanlarımıza bulaşması durumunda maksimum 3 gün içerisinde yapılacak olan bir çalışmanın sonucunda ne bit ne de herhangi bir parazit kalmayacaktır.Bu BALIKESİR YARKA olarak bizim sözümüzdür.Tabii ki bu ve bunlar yumurta arttırmada önemli olsalar da tek başına yeterli değildirler.Nasıl ki ilk başta barınağın önemli olduğunu ve parazitlerden bilinçli korunmanın şart olduğunu söylediysek en az o kadar da beslenmesi önemlidir.Mesela; nasıl ki karma yemlerde iyi,kaliteli bir yemi seçmek zorunda isek en az o kadar da dışarıdan araziden ve doğadan yararlanmak zorundayız. Yine burada her zaman söylediğimiz gibi, ki; bunlar ülkemizin her noktasında rahat bir şekilde bulunabildiği ve maliyetinin de düşük olması hasebi ile yonca ve şeker pancarı küspesini önermeden geçemeyeceğiz.Şimdi birçoğunuz bu şeker pancarı küspeside nereden çıktı diyeceksiniz.Ancak; bunu yadırgamıyoruz.Maalesef; ülkemizde her sektörde olduğu gibi kanatlı üzerinde de etkili yetkin veterinerlerimiz bulunmamaktadır.Üzülerek belirtelim ki ; sıradan bir salma tavuk üreticimiz Türkiye’de ki en öndeki firmaların dahi veterinerine benim hayvanlarımda tüy çekimi veya gagalama problemi var dediğinde maalesef bu veteriner arkadaşlarımız şu ana kadar biz hiç böyle bir hastalıkla karşılaşmadık.Bu yüzden bu konuda sana bir ilaç öneremeyeceğiz en iyisi tavuğun birini labrotuara götür  sonucu öğren ve bize de bilgi ver diyecek kadar ve bu olayın sağlık sorunu değil gıda ve beslenme sorunu olduğunu bilemeyecek kadar eğitimsiz ve bilgisiz olduklarını maalesef her ortamda sergilemektedirler. Bu vesile ile de halkımızın ve üreticilerimizin bu konuda bilgili ve donanımlı olmasını tabi ki bekleyemeyiz. Bu yüzden sözün özü şudur ki; bir hayvandan verim alacak isek o hayvanın öncelikle sağlıklı olması şarttır. Bunuda en az hazır karma yemlere verdiğimiz önem ve değer kadar yonca ve şeker pancarı küspesini kullanarak elde edebiliriz.
•VİZYONUMUZ:
•Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş Türkiye’ miz de içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
•MİSYONUMUZ:
•Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
[MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİR. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL  SABAH 08:00 İLE AKŞAM 22:00 KADAR MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ… 

 

 

Bu ilanları gördünüz mü..?

BedavaSat

BedavaSat.com'da Çeşitli alanlarda Ücretsiz olarak İlanlarınızı Paylaşabilir ve Güvenle Satabilirsiniz..

bedavasat.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından bedavasat.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.